Transferle alakalı yarışı Barcelona önde götürüyor

0 6

Türk asıllı Avusturyalı futbolculardan biri olan Yusuf Demir, Avrupa’nın dev klüplerinin de transfer gözdesi olmuş durumda. Rapid Wien kulübünde forma giymeye devam eden 17 yaşında bulunan Demir’le ilgili olarak Barcelona Kulübü ile birlikte Manchester United Kulübü yarışa girmiş durumdayken, genç yaştaki futbolcunun yaz transfer dönemi içerisinde İspanyol ekibinin yolunu tutacak olduğu ileri sürüldü

Avusturya’nın ileri gelen gazeteleri arasındaki Kronen Zeitung’un yapmış olduğu bir habere bakılırsa, 17 yaşında bulunan Yusuf’la ilgili olarak Manchester United Kulübü ile birlikte Barcelona Kulübünün arasında bir transfer yarışı başlamış durumda. Genç yaştaki orta saha oyuncusuyla ilgili olarak ilk önce Manchester United kulübünün devreye girmiş olduğu, Barcelona kulübünün de hemen ardından Yusuf’la alakalı olarak nabız yoklamış olmasıyla iki dev ismin arasında transfer savaşının başlamış olduğu ifade edildi.

Genç yaştaki futbolcunun menajeri olarak görevli olan Emre Öztürk’ün Barcelona içerisinde çekmiş olduğu fotoğrafı sosyal medya hesabı üzerinde paylaşmış olması dedikoduları alevlendirmişken, Emre Öztürk Barcelona içerisinde sadece iş amacıyla bulunmakta olduğunu ifade ederek iddiaları da yalanlamış oldu.

17 yaşında bulunan oyuncunun yaz transfer dönemi içerisinde Barcelona’nın yolunu tutaca olduğu da öteki iddialar arasında yer almaya başladı. Sezonun başlangıcından bu zamana kadar Avusturya Bundesliga kulübü içerisinde tam olarak on tane maça çıkmış olan 17 yaşında bulunan Yusuf Demir, bir tane gol atarak iki tane de asist yapmış oldu. Genç yaştaki yetenekli futbolcunun Rapid Wien kulübüyle yapmış olduğu sözleşmesi ise 2022 senesinin Haziran ayı içerisinde bitecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.