Transferle alakalı dedikodular doğrulanmış durumda

0 18

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün formasını giymeye devam eden Macar asıllı savunma oyuncularından Attila Szalai’nin babasından transfer konusunda bir açıklama gelmiş durumda. Devre arası olduğu zaman Güney Kıbrıs ekiplerinden biri olan Limassol’den kadroya dahil olan ve kısa zaman içerisinde taraftarın sevgilisi olmayı başaran Szalai’ye ilgi göstermeye başlayan İngiliz ekipleri ile birlikte İtalyan ekipleri ünlü futbolcunun babası Szalai tarafından da doğrulanmış oldu. Szalai’nin bundan sonraki rotasının ise İngiltere olacağı açıkça ifade edilmiş oldu.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün başarılı oyuncularından biri olan Attila Szalai’nin babası, oğlunun geleceğiyle alakalı olarak ülkesinin basınına açıklamalar gerçekleştirdi. İngiltere Premier Lig ile birlikte İtalya Serie A’dan talipleri bulunan Szalai ile ilgili olarak babası da doğrulamayı yapmış oldu. Röportajı aktarmış olan Ajansspor adlı platformun haberinin detay kısmında ise, Szalai’nin babası İngiltere Premier Lig’i işaret etmiş oldu.

Oğlunun saha üzerinde çok çabuk yorulmakta olduğu zira yeterli kas kuvvetine sahip durumda bulunulmadığının çok konuşulduğunu ancak oğluyla beraber çalışıp koordinasyon ile birlikte hızını ve dayanıklılığını geliştirmiş olduklarını dile getiren babası aynı zamanda topsuz oyunlarda gelişmesi sağladıklarını açıkça ifade etti.

Devamlı olarak idman yapmakta olduğu topunun halen evdeki odasında yer aldığına değinen babası oğlunun çocukluk dönemlerinden bu yana normal idmanına ilave bir şekilde günlük otuz ila kırk dakika seviyelerinde ekstra çalışmakta olduğu bir programının olduğuna da değindi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.