Trabzonspor o transferleri KAP’a bildirdi

0 12

Trabzonspor Kulübü, Norveç asıllı futbolculardan Anders Trondsen ve bir de Ekvador asıllı Stiven Ricardo Plaza Castillo’nun transferleri hususunda resmi görüşmelere başlanmış olduğunu Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirmiş durumda. Diğer taraftan her iki tne futbolcunun da sözleşmesiyle alakalı tüm detaylar kesinleşti.

Süper Lig ekipleri arasında yer alan Trabzonspor Kulübü transfer konusunda gaza basmış durumda. Trabzonspor’lu takım yeni sezondaki yapılanmasının dahilinde orta sahanın yanı sıra forvet bölgelerine çok önemli takviyeler yapmış oldu. Trabzonspor kulübü Rosenborg kulübü içerisinden 25 yaşında bulunan orta saha Anders Trondsen ile birlikte Real Valladolid kulübünün 21 yaşında bulunan hücum oyuncularından Stiven Ricardo Plaza Castillo’yu kadrosuna dahil etti.

Trabzonspor Kulübünün KAP’a yapmış olduğu açıklamalar ise şöyle;

Norveç’te yer alan Rosenborg Kulübündeki profesyonel oyunculrındna Anders Trondsen’ın, kulübümüze transferi hususunda görüşmelere başlanmış durumdadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Profesyonel futbolculardan biri olan Anders Trondsen’in kulübümüze transferi hususunda, Rosenborg Kulübüyle anlaşma sağlanmış durumdadır. Anlaşmaya bakılır ise, Rosenborg Kulübü için sözleşme fesih bedeli şeklinde, 3 (Üç) taksit halinde toplama 950.000. EUR tutarında ödeme yapılacaktır.

Öte yandan, Rosenborg Kulübüne; Futbolcunun farklı bir kulübe transferinin gerçekleşmesi halinde elde edilmiş olan transfer bedelinin, Rosenborg’a ödemesi yapılacak tutar haricinde geriye kalan bölümün %10’u, ödenmiş olacaktır..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.