Trabzonspor içerisinde hoca arayışı devam ediyor

0 5

Eddie Newton’la yollarını ayırma konusunda karar alan Trabzonspor Kulübü, şu zamana dek tam tamına altı tane teknik adamla iletişime geçmiş oldu. Trabzonsporun çok kısa zaman içerisinde bir tercih yapması konusunda beklenti var.

Süper Lig içerisinde ilk 7 haftalık zaman içinde yalnızca bir tane galibiyet almayı başaran ve 19. sıraya kadar düşüş gösteren Trabzonspor Kulübünde yönetim, İngiliz teknik direktörlerden biri olan Eddie Newton’la yollarını ayırmış idi. Hiç bir şekilde zaman yitirmeden hoca arayışlarına başlamış olan ve ilk önce Abdullah Avcı’yla masaya oturmuş olan Trabzonspor Kulünü, daha sonrasında ise öteki alternatiflere yönelmiş idi.

Fatih Tekke’nin yanı sıra Tamer Tuna, ile birlikte Mustafa Reşit Akçay ve Şota Arveladze, gibi isimleri de listesine almış bulunan Karadeniz ekibi, halen kararını vermiş bir durumda değil. Avcı’nın sözleşmesiyle alakalı şartlarını ağır bulmuş olan Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun Tamer Tuna’yı birinci sıraya koymuş olduğu, Trabzonsporlu taraftarların da Fatih Tekke’yi talep ettiği bilgisine ulaşıldı.

Şu zamana dek tam tamına altı tane adayla görüşme gerçekleştiren yönetimin kısa zaman içinde kararını vermesi konusunda bir beklenti var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.