Tottenham galip geldi

0 12

İngiltere Premier Lig içerisinde günün en önemli maçlarından biri de Tottenham Hotspur ve West Ham United arasında oynandı. Söz konusu bu karşılaşmayı Tottenham 2 -0’lık bir skorla kazandı ve tam tamına üç puanı hanesine yazdırmış oldu.

Premier Lig’in 31. haftası içerisinde Tottenham Londra derbisi içerisinde West Ham’ı konuk etmiş oldu. Tottenham Hotspur Stadium üzerinde gerçekleştirilmiş olan bu karşılaşmayı Tottanham 2 – 0’lık bir skorla kazanıp üç puana kadar uzanmış oldu.

İlk yarısı tamamen golsüz geçmiş olan söz konusu bu karşılaşmanın 64. dakikasına gelindiği zaman Soucek’in kendi kalesine atmış olduğu bir golle Tottenham öne geçmeyi başarmış oldu. Dakikalar 82’yi göstermiş olduğunda ise Harry Kane sahneye çıkıp çok uzun bir zaman boyunca devam eden tedavi döneminin sonrasında golle buluşmuş oldu ve maçın skorunu da o gol belirledi.

Bu söz konusu sonucun hemen sonrasında Tottenham 45 puana yükselmiş oldu, West Ham da 27 puan içerisinde kalıp düşme potasından bu hafta da kurtulmayı başaramadı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.