Tekrardan takım çalıştırma konusunda istekli

0 11

Bir zamanlar ülkemiz takımları arasındaki Galatasaray Spor Kulübü’nün başında yer alan İtalyan asıllı teknik adamlardan Cesare Prandelli, 1 yıldan beri takım çalıştırmamakta olduğunu ve ve işini çok fazla özlemiş olduğunu ifade etmiş oldu.
Kulübeye geri dönme konusunda isteği olduğunu ifade eden Prandelli, ”25 senelik zaman boyunca aralıksız bir şekilde takım çalıştırdım, şu anda ise elbette ki çok özledim. Bu benim çok iyi yaptığım işim, bu benim çok önemli bir tutkum. Fakat kapı kapı dolaşarak iş aramayacağım. Şimdi ise maçları izleyip gözlemlemeye devam ediyorum ve bazı notlar alıyorum.” ifadelerine yer verdi.

Galatasaray Spor Kulübünü yönetmek amacıyla yurt dışına çıktığı zaman problemlerin başlamış olduğunu ifade eden 62 yaşında bulunan teknik adam; ”Kariyerim süresince hiçbir şekilde bir pişmanlığım bulunmuyor. Atalanta’nın genç takımı içerisinde çalışmaya başladım ve ordan da Serie A’ya geçiş yaptım. Milli Takım içerisinde de çalıştım. Sorun ise, yurt dışına çıkmış olduğumda başladı. Zannediyorum ki bunu daha çok düşünmeliydim” şeklindeki ifadelere yer verdi.

Cesare Prandelli, en son Genoa Kulübünün başında görev almıştı ve 2019 senesinin Haziran ayında da görevine son verilmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.