Taylan Antalyalı sakatlanmış durumda

0 10

Bu sezon içerisinde göstermiş olduğu performans ile birlikte Galatasaray Spor Kulübünün alternatifsiz bir durumda ve vazgeçilmez ismi olmayı başaran Taylan Antalyalı antremanlar esnasında sakatlanmış oldu. Yıldızlaşmış olan oyuncunun durumu, cuma gününde gerçekleştirilecek özel kontrollerden sonra kesinleşecek

Galatasaray Spor Kulübü içerisinde son haftaların yükselen değerlerinden biri olarak öne çıkan Taylan Antalyalı sakatlık geçirmiş durumda. Galatasaray Spor Kulübü tarafından yapılmış olan açıklama içerisinde oyuncunun sağlık durumunun cuma gününde kesinlik kazanacak olduğu da açık bir şekilde ifade edildi. Taylan’la ilgili olarak yapılmış olan bildirim içerisinde, ‘Dün gerçekleşen antrenmanda girmiş olduğu bir ikili mücadelenin sonrasında sol ayak bileği burkulmuş olan Taylan Antalyalı, günü tedbir maksatlı bir şekilde tedaviyle geçirmiş oldu. Oyuncumuzun sağlık vaziyeti ise yarın gerçekleştirilecek tetkikler sonrasında kesinleşmiş olacak’ şeklindeki ifadelerine yer verilmiş oldu.

Diğer taraftan Fernando Muslera’nın yanı sıra Marcelo Saracchi ile birlikte Radamel Falcao, kendilerine özel olarak hazırlanmış olan özel program kapsamında çalışmalar yaptı. Galatasaray Spor Kulübü, Süper Lig içerisinde 11. haftada cumartesi gününde Hatayspor Kulübüyle karşılaşmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.