Süper Lig içerisinde büyük bir ayrılık

0 6

MKE Ankaragücü Kulübü içerisinde görevli olan yönetim kurulu, teknik direktör görevinde bulunan Fuat Çapa’yla ilk görüşmenin hemen sonrasında bugün yeniden toplanmış oldu. Yapılmış olan görüşmenin hemen sonrasında ise tecrübeli durumda bulunan teknik adam ile yolların ayrılmış olduğu resmen duyurulmuş durumda.

Ankaragücü Kulübünün yönetimi, Süper Lig içerisindeki kötü gidişin faturasını teknik direktör görevinde bulunan Fuat Çapa’ya kesmiş durumda. Göztepe Kulübünün karşısında alınmış olan yenilginin hemen sonrasında çok büyük bir tepki toplamış olan Fuat Çapa konusunda nihai karara varmış olan Ankaragücü Kulübünün Yönetimi, deneyimli durumda bulunan teknik adamla yollarını ayrıma konusunda bir karar aldı. Süper Lig içerisinde çıkmış olduğu 8 tane maçta altı tane yenilgiyle beraber iki tane de beraberlik almış olan Fuat Çapa’yla yollarını ayırma konusunda bir karar almış olan Ankaragücü Yönetimi, Çapa’yla karşılıklı bir şekilde anlaşma yoluyla veda etmiş oldu.

Yapılmış olan açıklama ise şöyle; ‘Teknik Direktörümüz görevinde bulunan Fuat Çapa’yla Yönetim Kurulumuzun Göztepe Kulübü maçının ardından yapmış olduğu görüşme sonrasında, karşılıklı bir şekilde anlaşılıp yollarımızı ayırma kararı almış bulunuyoruz. Teknik Direktörümüz görevinde bulunan Fuat Çapa’ya, bugüne dek kulübümüze vermiş bulunduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki kariyeri konusunda da başarılar diliyoruz.’

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.