Stjepan Tomas ile Çaykur Rizespor anlaşmış durumda

0 14

Çaykur Rizespor Kulübü resmi bir durumdaki internet sitesinden gerçekleştirdiği açıklama içerisinde, 2020 – 2021 sezonuyla ilgili olarak teknik direktörlerden biri olan Stjepan Tomas’la anlaşma yaptıkları konusunda açıklamada bulundu.

Çaykur Rizespor kulübü içerisinde Ünal Karaman’la yolların ayrılma kararı alınmasının hemen sonrasında, yeni teknik direktör hususunda Stjepan Tomas’la anlaşmaya vermiş oldukları konusunda özel bir açıklama yapıldı. Karadeniz temsilcisi tarafından konuyla alakalı olarak şu açıklama gerçekleştirilmiş oldu;

”Boşta kalan teknik direktörlük arayışları için hızlı bir biçimde başlamış bulunan Çaykur Rizespor’umuz Hırvat asıllı teknik direktör Stjepan Tomas’la 2020-2021 sezonuyla ilgili olarak prensip anlaşma sağlamış durumdadır. Teknik direktör görevinde bulunan Stjepan Tomas gelecek sezonun planlamasıyla ilgili olarak Süper Lig’de kalmış iki haftalık zamanda takımımızın maçlarını takip etmeyi sürdürecektir. Camiamız ile birlikte kamuoyuna da saygılarımızla duyurulmaktadır.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.