Son dakikada Balıkesirspor kiraladı

0 7

Fenerbahçe Spor kulübünün Gölcükspor Kulübünden kadrosuna dahil etmiş olduğu İsmail Yüksek, transferin son gününde gece geç saatlere doğru gerçekleşmiş olan özel bir transferden sonra TFF 1. Lig ekiplerinden biri olarak öne çıkan Balıkesirspor Kulübüne kiralanmış oldu.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nde yer alan İsmail Yüksek’in yeni takımı kesinleşmiş durumda. Fenerbahçe Spor Kulübünün bu sezon içerisinde kadrosuna dahil etmiş olduğu 21 yaşında bulunan genç orta saha oyuncusu TFF 1. Lig ekiplerinden biri olarak öne çıkan Balıkesirspor Kulübüne kiralanmış durumda.

Kocaelispor Kulübü ile de adı anılmakta olan İsmail Yüksek transferin son gününde ve ayrıca son dakikaları içerisinde Balıkesirspor Kulübüyle 1 seneliğine anlaşma yaptı. Fenerbahçe Spor Kulübü ile 2025 senesine kadar sözleşmesi bulunduğu bilinmekte olan genç yaştaki oyuncu daha çok forma şansı bulabilme amacıyla Balıkesirspor Kulübünü tercih etmiş durumda.

  1. Lig ekiplerinden biri olan Gölcükspor Kulübü içerisinde tam tamına 27 tane maçta 8 tane gol atıp tüm dikkatleri üstüne çekmeyi başarmış olan İsmail Yüksük’le Trabzonspor kulübünün yanı sıra Antalyaspor kulübü de çok yakından ilgilenmişti. Genç yaştaki oyuncunun tercihi ise Fenerbahçe Spor Kulübü olmuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.