Slovakya bileti kaptı

0 8

Avrupa Şampiyonasının play-off final maçı esnasında Kuzey İrlanda Kulübü ile Slovakya Kulübü kozlarını paylaşmış oldu. Slovakya Kulübü, normal bir zamanı 1 – 1’lik skorla eşitlikle sona ermiş olan söz konusu müsabakanın 110. dakika esnasında atmış olduğu bir golle 2 – 1’lık skorla galip gelmiş oldu ve söz konusu bu skorla da gruplara kalmayı başarmış oldu.

Avrupa Şampiyonasının play-off final maçı esnasında Slovakya Kulübü ile Kuzey İrlanda Kulübü karşı karşıya gelmiş oldu. Windsor Park’ta gerçekleşmiş olan söz konusu karşılaşma esnasında uzatmalara gitmiş olan maçta Slovakya Kulübü 2 – 1’lik skorla kazanıp Euro 21 bileti almayı başarmış oldu.

Söz konusu bu karşılaşma esnasında Slovakya Kulübüne turnuva biletini getirmiş olan golleri de 17. dakika içerisinde eski Trabzonsporlu Kucka ve 110. dakika içerisinde Duris kaydetmiş durumdayken Kuzey İrlanda kulübünün tek bir golü de 87. dakika içerisinde Skriniar’ın kendi kalesine atmış olduğu bir golle gelmiş oldu. Bu söz konusu sonuçla beraber Slovakya Kulübü ismini Avrupa Şampiyonası’na yazdırmayı başarmış oldu.

Slovakya E Grubu içerisinde de İspanya’nın yanı sıra İsveç ile birlikte Polonya’yla mücadele vermiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.