Sergen Yalçın’dan özel bir itiraf

0 6

Beşiktaş Spor Kulübü’nün Teknik Direktörü görevinde bulunan Sergen Yalçın, Galatasaray Spor Kulübü’yle seyircisiz bir şekilde oynanmış olan ve 0 – 0’lık bir skorla eşitlikle sona ermiş olan maçın sonrasında konuşma yaptı.

İşte Sergen Yalçın tarafından yapılmış olan o açıklama;

”İki kulübü de memnun etmemiş olan bir sonuçtur! Bizler de kazanmayı talep ediyorduk, iyi bir şekilde mücadelede bulunduk. Seyir zevki vermiş olan bir maç değildi, iki tarafta aslında birbirini çok iyi bir şekilde çalışmış, bizler de tüm önlemlerimizi aldık, Galatasaray spor kulübü de önlemlerini aldı. Çok kötü bir maç idi, berabere bir şekilde de bitti; maçlar da bu şekilde oynanmakta, çok fazla da söyleyebilecek bir şey bulunmuyor”

”Bizim mevcut durumdaki oyuncularımız perşembe gününde bir toplantı gerçekleştirdi. Yabancı asıllı futbolcular ise koronavirüs sebebiyle çekinmekte fakat dünyanın öteki ülkelerine bakmış olduğunuzda Türkiye şu an içerisinde en güvenli yerdir. Kulüp doktorlarımız da oyuncularımız için bu söz konusu durumu anlattı. İster istemez bu meydana gelen atmosferden ötürü etkilenmekte. Seyircinin bulunmadığı bir maç içerisinde çok daha hareketli bir maç olarak görüleceğini de zaten beklememekteydik. Mutlu bir durumda değiliz, mutsuz bir durumda da değiliz ancak bana kalırsa hiç kimse mutlu bir durumda değil”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.