Sergen Yalçın çok dertli

0 19

Milli durumdaki aradan belki de en zararlı çıkmış olan takım olarak öne çıkan Beşiktaş Spor Kulünü’nde, Vincent Aboubakar’ın şok sakatlık haberi ve Cenk’in Covid-19’a yakalanmış olması moralleri bozmuş durumdayken, Teknik Direktör olarak görev yapan Sergen Yalçın, Abou’nun MR ile alakalı sonuçlarını bile beklemeden Kasımpaşa ile gerçekleşecek maçınn kadrosunu şekillendirmeye başlamış oldu. Yalçın ayrıca, Aboubakar ile birlikte Cenk’in yokluklarında sisteminde bir takım değişikliğe gitmiş olacak. Cyle Larin, Yalçın’ın hücum konusundaki en önemli kozu olarak öne çıkacak.

Aboubakar’ın vaziyetiyle alakalı doktorlarla yapmış olduğu görüşmenin ardından kolları sıvamış olan başarılı hoca, Kasımpaşa ile gerçekleşecek maçın kadrosunu büyük bir seviyede belirlemiş durumda. Buna bakılır ise Kamerun asıllı yıldızın yanı sıra Cenk Tosun’un yokluklarında santrfor pozisyonu içerisinde Cyle Larin görev yapıyor olacak. Kanada asıllı golcü hücum hattının liderliğini üstlenmiş olacak.

Rachid Ghezzal’ın sarı karttan dolayı ceza almış olması ve Ajdin Hasic’in sezonu kapatmış olmasından dolayı sağ kanat bölgesinde büyük bir olasılıkla Gökhan Töre yer alıyor olacak. Teknik adam Sergen Yalçın, sakatlıktan döneminden yeni çıkmış olmasından dolayı Gökhan’ı ilk 11 içerisinde düşünmeyecek olursa sağ kanat kısmında Adem Ljajic’i görevlendirmiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.