Şenol Güneş çok sürpriz bir tercihte bulunmuş durumda

0 6

Hırvatistan ile A Milli Takımımızın oynayacak olduğu hazırlık maçı ve UEFA Uluslar Ligi içerisinde yer alan Rusya ve Macaristan maçlarıyla alakalı aday kadrosu kesinleşmiş durumda. Fenerbahçe Spor Kulübünün yetenekli futbolcularından biri olan Caner Erkin, üç senelik bir aranın sonrasında aday kadro içerisinde yer almış oldu.

Hırvatistan ile A Milli Takımımızın oynayacak olduğu hazırlık maçının yanı sıra UEFA Uluslar Ligi’nde yer alan Rusya’yla Macaristan maçlarının aday kadrosu konusunda bir açıklama yapıldı. Teknik direktör görevinde bulunan Şenol Güneş uzun bir aranın ardından Caner Erkin’e aday kadro içerisinde yer vermiş olması çok fazla dikkat çekmiş oldu.

32 yaşında bulunan yetenekli futbolcu, en son A Milli Takım’ın formasını 6 Ekim 2017 tarihi içerisinde oynanmış olan İzlanda maçı esnasında giymişti. A Milli Takım içerisinde oyuncuların en önemli çalışmaları da aralıksız bir şekilde devam ediyor. Bu sene içerisinde yeni kadro ile birlikte beklentiler de bir hayli yüksek bir durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.