Şanssızlığına isyan etmiş durumda

0 8

3 – 0’lık skorla kaybedilmiş olan Beşiktaş Spor Kulübü karşılaşması esnasında boş kaleye kaçırmış olduğu golle tepkileri çekmiş olan Babacar, Gaziantep Kulübü’nün maçı esnasında da benzeyen bir fırsatı değerlendirmeyi başaramadı. Takımı ilk yarı içerisinde 1 – 0’lık skorla geride bulunduğu anlarda boş pozisyonda kalmış olan 28 yaşında bulunan forvet, kalecinin alanı boşaltmış olduğu noktaya topu yuvarlamayı başaramadı. Arkadaşının atmış olduğu pas esnasında boş vaziyette kalmış olan Babacar, zor durumda bulunanı yaparak topu dışarıya yolladı. Kaçmış olan pozisyonun sonrasında ise 28 yaşında bulunan forvet de kendisine kızarak yüksek bir sesle bağırmış oldu.

Babacar’ın şanssızlığı hiç bir şekilde sona ermiyor. 28 yaşında bulunan Senegal asıllı forvet, Beşiktaş Spor Kulübü maçı esnasında kaçırmış olduğu pozisyonun bir tane benzerini bugün Gaziantep Kulübünün karşısında da bulmuş oldu. Ancak Babacar ise zor olanı yaparak boş kaleye topu yollamayı başaramadı. Takımının ilk yarı içerisinde 1 – 0’lık skorla geride bulunduğu anlar içerisinde Babacar, ceza sahasının içine gelmiş bulunan pasta müsait duruma düşmüş oldu. Pasa doğru hareketlenmiş olan kaleci, mevkisinden ayrılmış durumda ve Babacar’a altın tepsi içerisinde fırsat sunmuş oldu. Ancak bunu değerlendirmeyi başaramadı.

Babacar söz konusu bu golü kaçırmasının ardından bir müddet şok yaşamış oldu ve kendi kendisine de bağırmaya başlamış oldu. Takım arkadaşları moralini hiç bir şekilde bozmaması için Senegalli’ye destek vermiş oldu. Bunun hemen sonrasında maç hareketlenmiş oldu, Alanyaspor Kulübü de arka arkaya goller bulmuş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.