Sakatlıkta son durum açıklandı

0 10

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Konyaspor Kulübüyle karşılaştığı maç esnasında Skubic’le çarpışıp yerde kalmış olan Pelkas, maça devam etmeyi başaramamış ve ambulans ile hastaneye götürülmüştü. Kulübün doktoru olarak görevli Burak Kunduracıoğlu, Yunan asıllı yıldızın son durumuyla alakalı açıklamalar gerçekleştirdi. Kunduracıoğlu açıklamasında, ‘Herhangi bir patolojik ve de radyolik problem gözükmemekte ancak kontrol altında bulunması gerekli’ ifadelerine yer verdi.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün yıldız oyuncularından biri olarak öne çıkan Dimitrios Pelkas, Konyaspor maçı esnasında sakatlanıp hastaneye götürülmüştü. Kulübün doktoru ise Pelkas’ın son durumuyla alakalı açıklamalar gerçekleştirdi

  1. dakika esnasında hava topu mücadelesine girdiğinde Skubic’le çok korkutucu bir biçimde çarpışmış olan Yunan asıllı oyuncu, bir müddet boyunca yerde hareketsiz kalmış oldu. Sağlık görevlisi olanların müdahalesinin hemen sonrasında da oyuna devam edememiş olan 27 yaşında bulunan oyuncu, sedye ile hızlıca kenara alınmış oldu. Boyunluk takılmış olan Pelkas, tedbir maksatlı olarak ambulansla hastaneye kaldırıldı. Pelkas’ın boşluğuna ise oyuna Samatta dahil edildi.

Pelkas’ın durumuyla alakalı değerlendirmelerde bulunan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Doktoru olarak görevli Burak Kunduracıoğl futbolcunun göğsüne almış olduğu darbe ile beraber dilini ısırıp şuurunu kaybetmiş olduğunu ancak şu anda herhangi bir sıkıntısı olmadığını ve artık kendine geldiğini açık bir şekilde ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.