Real Madrid içerisinde çok büyük bir hayal kırıklığı

0 12

Real Madrid Kulübü içerisinde beklentileri karşılamayı başaramayan ve gözden çıkartılmış olan Sırp asıllı golcülerden Luka Jovic, eski kulübü olarak bilinen Eintracht Frankfurt Kulübüne kiralık bir şekilde geri dönüş yaptı.

Real Madrid Kulübü içerisine çok büyük umutlar ile transferi gerçekleşen fakat performansı ise beklentilerin çok daha altında kalmış bulunan Luka Jovic, eski kulübü olarak bilinen Eintracht Frankfurt Kulübüne transfer edildi. Ardımızda bırakmış olduğumuz sezon Real Madrid kulübü içerisindeki ilk senesinde sadece 8 tane maç esnasında 11’de başlamış olan ve toplam olarak 806 dakika kadar süre bulabilmiş olan Jovic, 2 tane golün yanı sıra 2 tane asistlik bir performans sergilemiş idi. Sırp asıllı ünlü durumdaki golcü bu sezon içerisinde de şu zamana kadar yalnızca üç tane maç esnasında kendisine 11 içerisinde yer bulabilmiş oldu ve toplamda ise 208 dakika kadar bir süre bulmuş oldu.

23 yaşında bulunan ünlü futbolcu 2019 senesi içerisinde Eintracht Frankfurt Kulübünden tam tamına 63 milyon Euroluk bir tutarla Real Madrid Kulübünün yolunu tutmuş idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.