Prensip anlaşmasına varmış durumda

0 11

Sezon sonunda sona ereceği açıklanan sözleşmesini daha halen uzatmamış olan Real Madrid Kulübündeki Sergio Ramos’un dünya devlerinden biri olan Paris Saint Germain Kulübünden yapılan 3 senelik teklifi kabul etmiş olduğu ileri sürüldü.

İspanyol basını tarafından yapılmış olan habere bakılırsa; Real Madrid Kulübünden 1 senenin üstünde bir sözleşme talep eden fakat söz konusu bu isteği uzun bir zamandan beri kabul görmemiş olan Sergio Ramos, Paris Saint-Germain kulübünden 3 senelik ve bol bol sıfır bulunan bir sözleşme teklifi almış oldu. Real Madrid kulübüyle imzalayacak olduğu yeni sözleşmeyle ilgili olarak maaşından çok büyük bir fedakarlık yapmayı dahi kabul etmiş olan fakat en az iki senelik sözleşme talep ederek Florentino Perez’le anlaşmazlığa düşmüş olan İspanyol asıllı efsaneye, Paris Saint-Germain Kulübünün Los Galacticos’ta almış olduğu ücretten daha çoğunu da teklif etmiş olduğu bilgisi aktarıldı.

Sergio Ramos’un Paris Saint-Germain Kulübüne prensipte evet demiş olduğu ve Real Madrid Kulübünün Başkanı görevinde bulunan Florentino Perez’in son sözünü beklemekte olduğuna vurgu yapıldı. 2005 senesinden bu yana Real Madrid Kulübünün formasını giymekte olan 34 yaşında bulunan Sergio Ramos, bu sezonda tam olarak 16 tane resmi maça çıkmış oldu ve 3 tane gol atarak 1 tane de asist yapmış oldu..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.