Porsche & TAGHeuer Golf Turnuvası bitti

0 35

İstanbul Golf Kulübü’nün organize etmiş olduğu ve Marmara Golf Sahası’nda gerçekleştirilmiş olan Porsche & TAG Heuer Golf Turnuvası bitti

Tam olarak iki gün boyunca devam eden ve sporcuların kıyasıya bir şekilde mücadele vermiş olduğu turnuva esnasında, Bertan Gürkan Erkekler Gross ile birlikte Esin Başkaya da Kadınlar Gross ödülünün sahibi olmayı başardı. Golf tutkunu olanlar ayrıca organizasyon süresince Porsche ile birlikte TAG Heuer’in en yeni modellerini de inceleyebilme konusunda fırsat bulmuş oldu.

Porsche & TAG Heuer Golf Turnuvası, 26 Eylül tarihi içerisinde düzenlenmiş olan final karşılaşmaları ile beraber sona ermiş oldu. İstanbul Golf Kulübü aracılığıyla Marmara Golf Sahası içerisinde düzenlenmiş olan söz konus ubu turnuvaya 236 tane de sporcu katılmış oldu. Turnuva, Erkekler A, ile birlikte B ve de C, Kadınlar A ile birlikte B, Minik Kızlar ile Minik Erkekler A ve de B Kategorileri içerisinde gerçekleşmiş oldu. Erkekler A Kategorisi içerisinde Bertan Gürkan, Kadınlar A Kategorisi içerisinde de Esin Başkaya birincilik ödülünün sahibi olmayı başardı.

Dereceye girmiş olan sporcuların ödüllerini ise Porsche Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Selim Eskinazi, Porsche Satış Sonrasındaki Hizmetler Müdürü olarak görev yapan Süleyman Bulut Ejder ve bir de Doğuş Perakende Operasyon Direktörü olarak görev yapan İnanç Sevilir takdim etmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.