Pınar Karşıyaka için çok büyük bir onur

0 156

Türkiye’yi Avrupa ülkeleri içerisinde büyük bir başarıyla temsil etmeye devam eden Pınar Karşıyaka, Basketbol Şampiyonlar Ligi Kulüpler Birliği’ne seçilmiş oldu. Güçlü bir durumdaki kulüp yapısının yanı sıra çok başarılı sponsoru ile birlikte birliğe dahil edilen Pınar Karşıyaka, Avrupa basketbolunun yanı sıra organizasyonla alakalı temel konuların ele alınmış olduğu birlik içerisindeki tek Türk takımı olarak öne çıkıyor.

FIBA Şampiyonlar Liginin Kulüpler Birliği’ne seçilmeleri konusunda Basketbol Şampiyonlar Ligi’ne katılım konusunda çok büyük bir devamlılık ve de Türkiye Basketbol Ligi içerisine göstermiş olduğu çok başarılı performansın yanında sağlam kulüp yapısından dolayı çok güçlü sponsorluk ilişkilerinin fazlasıyla önemli bir rol oynamakta olduğunu ifade eden Pınar Karşıyaka’nın Başkanı görevinde bulunan Turgay Büyükkarcı, ‘Pandemiden dolayı bir müddettir ayrı kalmış olsakta her zaman yanımızda bulunan taraftarımızın gücü ile birlikte Türkiye’de gerçekleşmiş olduğu gibi Avrupa’da da hedeflerimize emin adımlar ile ilerlemekteyiz. Bu söz konusu yolculukta 23 seneden beri bize destek olmuş bulunan sponsorumuz Pınar’a da camiamız açısından teşekkür etmekteyim’ ifadelerine yer verdi.

1998 senesi içerisinden bu zamana kadar kırmızı-yeşillilerle başarıdan başarıya koşmuş olan Pınar’ın yapmış olduğu açıklaması içerisinde, ‘Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı’nın Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’da yer alan yükselmiş olan başarı grafiğinden çok büyük mutluluk duymakta ve de Avrupa’daki başarılarının devamını dilemekteyiz’ ifadelerine yer verildi..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.