Ozan Tufan için çok sürpriz bir talip

0 3

Son dönemlerde performansından dolayı isminden söz ettirmeyi başaran ve Avrupa devlerini arkasından koşturmaya başlamış olan Fenerbahçe Spor Kulübündeki Ozan Tufan’a Çağlar Söyüncü’yle Cengiz Ünder’in formasını giymeye devam ettiği İngiliz kulüplerden biri olan Leicester City Kulübü, talip olmuş bir durumda.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün yanı sıra A Milli Takım içerisinde göstermiş olduğu performanstan dolayı adeta göz doldurmayı başaran ve yıldızı her geçmiş olduğumuz gün parlamaya devam eden Ozan Tufan’ı Leicester City Kulübünün takip etmiş olduğu ortaya çıkmış durumda. Bir müddettir Ozan’ı takipte bulunan Premier Lig ekibinin Fenerbahçe Spor Kulübü’nün kapısını çalmaya hazırlanmakta olduğu da ifade edilmekte. Cengiz Ünder ile birlikte Çağlar Söyüncü’yü kadrosu içerisinde bulundurmuş olan Leicester Kulübü’nün Ozan Tufan’ın menajeriyle temasta bulunduğu da ortaya çıkmış olan haberler arasında. Fakat İngiliz ekibinin işi hiç bir şekilde kolay değil. Ozan Tufan’ı Fransız ekiplerinden biri olan Lyon’un takip etmekte olduğu ve ayrıca çok ciddi bir biçimde ilgilenmekte olduğu da bilinen bir gerçek.

Fenerbahçe Spor Kulübü yönetiminin de Ozan Tufan hususundaki tavrı konusunda herhangi bir değişiklik bulunmuyor. Fenerbahçe Spor Kulübü Ozan’ın serbest kalmasıyla alakalı bedelini yeni sözleşmesi içerisinde 20 milyon Euro tutarında şeklinde revize etmiş idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.