Okan Kauçuk Galatasaray’dan ayrılmak istediğini söyledi

0 3

Galatasaray Spor Kulübü’nün Kasımpaşa Kulübünden kaleci Fatih Öztürk’ü transfer etmiş olmasının sonrasında 3. kaleci konumuna düşmüş bulunan Okan Kocuk, teknik direktör görevinde bulunan Fatih Terim’e takımdan ayrılma konusunda isteği olduğunu iletti.

Galatasaray Spor Kulübü içerisinde Fatih Öztürk’ün gelmesiyle beraber aniden üçüncü kaleci konumuna düşmüş olan Okan Kocuk, teknik direktör görevinde bulunan Fatih Terim ile birlikte teknik heyetle özel bir görüşme gerçekleştirerek ayrılma konusunda isteğinin olduğunu dile getirmiş oldu. 25 yaşında bulunan file bekçisi, takımdan ayrılma konusunda isteği olduğunu teknik heyete bildirerek oynayabilecek olduğu bir takıma gitmeyi düşünmekte olduğunu ifade etti.

25 yaşında bulunan file bekçisinden aceleyle bir karar vermemesini öğürlemiş olan teknik heyet ayrıca, Fatih’in birinci kaleci konumunda bulunmadığını ve kim daha iyi bir kaleciyse onun oynayacak olduğunu ifade etti. Ardımızda bırakmış olduğumuz sezonda Muslera’nın sakatlığının hemen sonrasında kaleyi devralmış olan Okan Kocuk, Süper Lig ile birlikte Türkiye Kupası içerisinde toplamda on üç tane maça çıkmış oldu. Genç yaştaki kaleci bu maçlar esnasında kalesi içerisinde 24 tane gol görmüş oldu.

2019 senesinin yaz döneminde Bursaspor Kulübünden Galatasaray Spor Kulübü’ne transferi gerçekleşen Okan Kocuk’un Galatasaray Spor Kulübüyle 2023 senesine kadar da sözleşmesi bulunmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.