Neymar annesi için onay verdi

0 10

Neymar’ın annesi olan Nadine Gonçalves Santos, eşinden ayrılma kararı aldıktan sonra dünya çapındaki ünlü futbolculardan Neymar ile arkadaş olmuş 22 yaşında bulunan Tiago Ramos’la beraber olmaya başladı. Neymar, annesi ile arkadaşının beraberliklerine onay vermiş durumda.

Dünya çapındaki ünlü futbolculardan biri olan Neymar’dan annesi için onay çıkmış durumda! Paris Saint Germain kulübünün yıldızı Neymar’ın 53 yaşında bulunan annesi Nadine Gonçalves Santos, 22 yaşında bulunan Tiago Ramos’la ilişkisini instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımla duyurmuş oldu. 28 yaşında bulunan Neymar, annesinin bu paylaşımını beğenmiş oldu. Neymar annesinin söz konusu bu paylaşımına; ”Fazlasıyla mutlu ol anne, seni seviyorum.” şeklinde bir yorum yazdı.

Neymar’ın 53 yaşında bulunan annesi Nadine’in boşanmış olduğu eski eşi ve Neymar’ın babası da bu söz konusu fotoğrafı beğenmiş olanlar arasında yer alıyor. Nadine Gonçalves, 2016 senesi içerisinde Neymar’ın babasından boşanma kararı aldı. O tarih geçtikten sonra ilk defa bir ilişki yaşamış olan Nadine, 22 yaşın bulunan modellerden Tiago Ramos ile beraber olduğunu duyurmuş oldu. Tiago Ramos’un daha öncesinde Neymar’la arkadaşlığının bulunduğu da ortaya çıkmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.