Newyork City içeriisnde çok büyük bir şok

0 4

Amerika Birleşik Devletleri’nin Futbol Ligi (MLS) ekipleri arasında yer alan New York City’nin sportif departmanı içerisinde yer alan bir isimde koronavirüsle alakalı vakaya rastlanmış olduğu konusunda bir açıklamada bulunuldu.

Koronavirüs ile alakalı salgın, çok daha ileri bir tarihe ertelenmiş olan MLS’i de vurmuş oldu. New York City’nin yapmış olduğu söz konusu bu açıklama içerisinde, sportif departman içinde görev almış bir şahsın koronavirüs testinin pozitif çıkmış olduğu ifade edildi.

New York City FC’nin CEO’su görevinde bulunan Brad Sims kulüp internet sitesi üzerinden yapmış olduğu söz konusu bu açıklama içerisinde; ”Bu söz konusu süreçte kulübe tıbbi tavsiyenin yanı sıra desteğini sunmuş olan herkese büyük bir içtenlikle teşekkür ediyorum. Kulüp olarak mevcut durumdaki bütün tavsiyeleri yakından takip etmekte ve muhtemel bütün önleyici tedbirleri almaktayız. Neyse ki, etkilenmiş olan bireyin evde bulunduğunu ve yaşamış olduğu çok kısa bir hastalıktan sonra kendini çok daha iyi hissetmiş olduğunu da söylemekten memnuniyet duymaktayım” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.