Muslera ne zaman dönecek?

0 5

Galatasaray Spor Kulübü içerisinde ayağı kırıldığından dolayı çok uzun bir zamandan beri sahalardan uzak kalmış olan kaleci Fernando Muslera, annesinin vefat etmesinden dolayı gitmiş olduğu Uruguay’dan 26 Kasım tarihinde dönüş yapacak.

Annesinin vefat etmesi sebebiyle Uruguay’a gitmiş olan Galatasaray Spor Kulübü’nün tecrübeli ve başarılı file bekçisi Fernando Muslera’nın ülkemize dönüş yapacak olduğu tarihi de kesinleşti.. Sabah gazetesinde yer almış olan habere bakılırsa ilk olarak ayağı kırılmış olan ve hemen sonrasında annesini yitirmiş olan Uruguay asıllı file bekçisi, yaklaşık olarak iki ay öncesinde annesinin durumu ağırlaştığından dolayı gitmiş olduğu Uruguay’dan 26 Kasım tarihi içerisinde İstanbul’a dönmüş olacak.

14 Haziran tarihi içerisinde ayağı kırılmış olan 34 yaşında bulunan Muslera’nın lisansı çıkartılamadığından dolayı da ocak ayından daha öncesinde kaleyi koruması hiç bir şekilde mümkün görünmemekte. Salon içerisinde bireysel çalışmalarını hiç bir şekilde aksatmamakta olan deneyimli kaleci, Aralık ayı içerisinde de sahaya inmiş olacak. Muslera sezondaki ikinci yarılık kısımda ise kaleyi Okan Kocuk ile Fatih Öztürk ikilisinden teslim almış bulunacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.