Milli Takıma prim dağıtılmış olduğu konusundaki iddialara sert yanıt

0 12

A Milli Takımın Teknik Direktörü olarak görev yapan Şenol Güneş, Türkiye Futbol Federasyonu’nun futbolcular için prim dağıtmış olduğu konusundaki iddialarına yanıt vermiş oldu. Basında çıkmış olan tüm iddiaları kesin bir dille yalanlamış olan Güneş, ‘Milli Takımda yer alan oyuncularımızla alakalı olarak herhangi bir prim çalışması yapılmış değildir, buna benzer iddialar asılsızdır. Bu şekilde bir şeyin içinde yer almadım’ ifadeleriyle konuşma gerçekleştirdi.

Milli Takım’a tam tamına 36 milyon Türk Lirası tutarında prim dağıtılmış olduğu konusundaki iddialarını Teknik Direktör olarak görev yapan Şenol Güneş yalanlamış durumda. Ajansspor içerisinde çıkmış olan haberde, oynayan ve de oynamayan futbolcular için toplam olarak 36 milyon Türk Lirası tutarına yakın bir prim dağıtılmış olduğu da iddia edilmişti, Güneş bunun hiç bir şekilde gerçek olmadığını ifade etti. Deneyimli durumda bulunan teknik adam, ‘Buna benzer tüm iddialar asılsızdır. Herhangi bir şekilde prim çalışması yapılmış değildir’ ifadelerine yer verdi.

Sabah’a özel bir konuşma gerçekleştiren Güneş’in açıklamalarının sonrasında ise, ‘Benim bu şekilde bir husustan da bilgim yok. Bizim aklımızda kesinlikle prim gibi bir şey de yok, bunlar niçin gündeme getirilmekte bunu anlamıyorum. Ben bu şekilde bir çalışmanın içerisinde yer almadım. Şu dönemde ne bir primi, ne bir parayı, ne ise farklı bir şeyi konuşuyoruz. Biz komple başarıya odaklanmış bir vaziyetteyiz’ şeklindeki ifadeleri yer almış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.