Milli futbolcunun sözleşmesi feshedilmiş durumda

0 15

Sözleşmesi sezon sona erdiği zaman bitecek olan ve Almanya Bundesliga ekipleri arasında yer alan Eintracht Frankfurt Kulübüyle ön protokol imzalamış olan Ali Akman’ın Bursaspor Kulübüyle mevcut durumda bulunan sözleşmesi karşılıklı bir şekilde yapılan anlaşmayla feshedilmiş oldu.

TFF 1. Lig’i içerisinde bu sezon ortaya koymuş olduğu çok önemli performansıyla dikkatleri çekmiş olan Ali Akman, ara transferle alakalı dönemin son günleri içerisinde Almanya Bundesliga ekipleri arasında yer alan Eintracht Frankfurt takımıyla anlaşmasından dolayı Bursaspor Kulübünde süresiz bir şekilde kadro dışı bırakılmış idi.

Söz konusu bu gelişmenin hemen sonrasında Bursaspor Kulübü, oyuncu ile özel bir görüşme gerçekleştirip sözleşmenin feshedilmesi konusunda bir karar vermiş oldu. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)’nun internet sitesi üzerinde açık bir şekilde yer almış olan özel bilgilere bakılırsa Ali Akman’ın mevcut durumda bulunan sözleşmesinin 1 Mart 2021 tarihinden itibaren karşılıklı bir şekilde feshedilmiş olduğu ortaya çıkmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.