Milan tüm şartları zorlamaya başladı

0 6

Milan kulübü, sezon sona erdiği zaman sözleşmeside bitecek Hakan Çalhanoğlu’na senelik 3,5 milyon Euro tutarında para kazanacak olduğu bir kontrat önerisinde bulundu. Milli durumda bulunan futbolcu, İtalyan devi klüpten 5 milyon Euro tutarında bir para talep etmekte.

Milan Kulübü ile birlikte Hakan Çalhanoğlu’nun arasında sözleşme konusundaki görüşmeler aralıksız bir şekilde devam etmekte. Şu zamanlarda Milan Kulübünden tam olarak 2.5 milyon Euro tutarında para kazanmakta olan Hakan Çalhanoğlu’nun Milan Kulübünden 5 Milyon Euro tutarında para talep etmiş olduğu ifade edildi. Milan Kulübünün de Hakan’a 3,5 milyon Euro tutarında bir öneride bulunduğu iddia edilmiş bir durumda.

La Gazzetta dello Sport tarafından yapılmış olan özel bir habere bakılırsa Hakan Çalhanoğlu’yla ilgili olarak Manchester United kulübü de devreye girmiş bir durumda. Milan kulübünün Sportif Direktörü görevinde bulunan Maldini, ‘Görüşmeler fazlasıyla hassas bir biçimde ilerlemeye devam ediyor ancak her iki taraf ortak bir nokta üzerinde buluşabilir.’ şeklindeki ifadelere yer vermişti.

Habere bakılırsa Hakan Çalhanoğlu da futbol kariyerine Milan Kulübü içerisinde devam etme konusunda istekli. Milan Kulübü, Hakan Çalhanoğlu’nu hiç bir şekilde yitirmeyi istemiyor ve ayrıca yerine onun kadar kaliteli bir 10 numara bulamayacak olduğu konusundaki düşünceye sahip.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.