Mesut Özil’in transferi mi gerçekleşecek?

0 10

İngiltere Premier Lig ekipleri arasında yer alan Arsenal kulübünde forma giymeye devam eden 31 yaşında bulunan başarılı futbolculardan Mesut Özil, The Athletic’e özel bir konuşma yaptı.

Takıma katılması konusunda eski teknik direktörü görevinde bulunan Arsene Wenger’in çok büyük bir etkisi olduğunu ifade eden Özil, Arsene Wenger, Arsenal kulübüne katılmam çok büyük bir sebepti. Ayrılacak olduğunu açıkladığı zaman kalma kararı verdim zira Arsenal kulübüne oynamayı sevmekteyim ve 6 senedir burda olmamın sebebi de buydu” ifadelerine yer verdi.

İngiliz ekibi içerisinde mutlu olduğunu ve kendisini evinde hissetmiş olduğunu da dile getirmiş olan Türk asıllı Alman futbolcu; ”Real Madrid kulübünden transfer olduğum zaman, Arsenal kulübü çok zor bir dönemde idi. Beraber başarabilecek olduğumuzu da düşündüm. Son zamanlar içerisinde işler talep ettiğimiz gibi gitmedi ve fazla bir şey değildi fakat ben Arsenal kulübünde oynadığımdan dolayı çok gururluyum, bir taraftarı olduğumdan dolayı da çok gururluyum ve burda mutluyum. İnsanlar beni sokaklarda gördüğü zaman da ben sürekli olarak, ”Burası da benim benim bir evim, hiç bir yere gitmiyorum” ifadelerine yer veriyorum” şeklinde konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.