Mesut Özil’in attığı tweete belediyeden eğlenceli bir yanıt

0 37

Fenerbahçe Spor Kulübünün transferini sonlandırması an meselesi olarak öne çıkan Mesut Özil, sosyal medya üzerinden kendisine sorulan sorulara cevap verdi. ‘İstanbul ili içerisinde en sevdiğin semt hangisi?’ şeklindeki soruya ‘Kadıköy’ şeklinde cevap vermiş olan Mesut’un bu söz konusu tweetine, Kadıköy Belediyesi’nin hesabı üzerinden çok esprili bir paylaşım gelmiş oldu.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün transfer listesi içerisinde yer almakta bulunan Türk asıllı Alman oyunculardan Mesut Özil, sosyal medya hesaplarından biri olan Twitter üzerinden taraftarların sormuş olduğu sorulara yanıt verdi. Mesut Özil, ‘İstanbul ili içerisinde en sevdiğin semt hangisi?’ şeklinde sorulan soruya ‘Kadıköy’ olarak yanıt verdi. Kadıköy Belediyesi ise söz konusu bu Mesut’un cevabını alıntılayıp, ‘O zaman Boğa’da buluşur muyuz?’ şeklinde bir paylaşımda bulundu. Bu söz konusu mesaj ise on binlerce sayıda beğeni almış oldu.

Almanya içerisinde yer alan her Türk taraftarın kendi ülkesi üzerinden bir takımı destekleyip büyüdüğünü ifade eden Mesut, ‘Almanya içerisinde bir Fenerbahçe taraftarı şeklinde büyüdüm. Fenerbahçe Spor Kulübü, İspanya’da yer alan bir Real Madrid gibi, ülkemizin en büyük kulübüdür.’ ifadelerinde çok önemli bir görüş belirtmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.