Mesut Özil ilk 11’de yer alacak

0 20

Türkiye Kupası çeyrek finali içerisinde Medipol Başakşehir Kulübüyle karşılaşmaya hazırlanan Fenerbahçe Spor Kulübü’nde teknik direktör olarak görev yapmaya devam eden Erol Bulut, yıldız futbolculardan biri olan Mesut Özil’i ilk 11’de sahaya sürme konusunda istekli.

Süper Lig içerisinde Galatasaray Spor Kulübü’ne mağlup olmuş durumdaki Fenerbahçe Spor Kulübü, Türkiye Kupasının çeyrek finali içerisinde oynayacak olduğu Medipol Başakşehir Kulübü maçını kazanıp yara sarmayı hedeflemekte. Karşılaşmadan önce Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde çok önemli bir gelişme yaşanmış oldu. Teknik direktör olarak görev yapan Erol Bulut’un bu karşılaşma esnasında kadro içerisinde ufak çapta bir rotasyon yapıp isimlerden bazılarını da dinlendirmesi beklenmekte. Fakat asıl önemli olan, yalnızca ara transferle alakalı dönemin değil son senelerin en büyük bombası olarak öne çıkan Mesut Özil’in ilk 11’de çıkması amacıyla hazırlanması. Hatayspor Kulübü ile Galatasaray Kulübü maçları içerisinde sonradan oyuna dahil olmuş bulunan 32 yaşında olan başarılı yıldız, bu akşam üzeri Başakşehir Kulübü’nün karşısında ilk 11 içerisinde sahaya çıkma konusunda hazırlık yapıyor.

Başakşehir Spor Kulübündeki macerasına ligde almış olduğu iki tane yenilgiyle başlamış olan Aykut Kocaman da işleri yoluna koyma amacıyla bu karşılaşmayı adeta bir fırsat olarak görmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.