Mesut Özil Fenerbahçe’den ne kadar ücret alacak?

0 17

Mesut Özil’in Fenerbahçe Spor Kulübü’nün kendisiyle alakalı olarak yapmış olduğu paylaşıma sarı lacivert renklerine sahip kalplerle yanıt vermiş olmasıyla transferin bitişi de müjdelenmiş oldu. Fenerbahçe Spor Kulübü ile Mesut’un arasında yapılmış olan görüşmelerin ardından futbolcunun, senelik 4 milyon Euro tutarında garanti bir şekilde para ve de maç başına 25.000 Euro tutarındaki bir parayla özel pirimler almış olacak. Mesut Özil öte yandan 5 milyon Euro tutarında da imza parası almış olacak.

Fenerbahçe Spor Kulübü ile Mesut Özil’in arasında yer alan sosyal medya paylaşımlarının hemen ardından transfer ateşi yanmaya başladı. Mesut Özil, Arsenal Kulübü ile de bir anlaşma yaptı ve Fenerbahçe Spor Kulübü dünya çapında üne sahip olan futbolcuyu kadrosuna dahil etme amacıyla İstanbul iline çağırmış oldu. Mesut ise Fenerbahçe Spor Kulübü ile 3,5 senelik bir sözleşme imzalama amacıyla bu akşam veyahut pazartesi gününde İstanbul’a gelmiş olacak.

32 yaşında bulunan futbolcuyla anlaşmış olan ve ünlü durumdaki oyuncunun, kulübü Arsenal’la fesih görüşmelerini beklemeye başlayan Fenerbahçe Spor Kulübü, oyuncunun mevcut durumdaki kulübüyle anlaşma sağlamasının sonrasında 32 yaşında bulunan yıldız futbolcuyu İstanbul iline davet etmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.