Menajeri ayrılığı yalanlamış durumda

0 14

Alman basın mensuplarına konuşma gerçekleştiren Loris Karius’un menajeri Florian Goll, oyuncusunun Beşiktaş Spor Kulübü içerisindeki sözleşmesini tek taraflı bir şekilde feshetmiş olduğu yönünde çıkmış olan haberlerin doğru olmadığını ifade etti.

Beşiktaş Spor Kulübü ile Loris Karius arasında yer alan gerilimde yeni bir perde daha. Alman asıllı oyuncunun menajerinden sözleşme fesih haberleri konusuna bir yalanlama gelmiş durumda.1.6 milyon euro tutarındaki alacağının ödeme yapılması amacıyla FIFA’ya başvuruda bulunan Karius’un bu söz konusu parayı tahsil edemediğinden dolayı mevcut durumdaki sözleşmesini tek taraflı bir şekilde feshetmiş olduğu ileri sürülmüştü. 26 yaşında bulunan kalecinin menajeri Florian Goll, Almanya’da yer alan ünlü gazetelerden Bild’e vermiş olduğu demeç içerisinde sözleşmeyi feshetmiş olduklarına yönelik iddiaların hiç bir şekilde gerçeği yansıtmamakta olduğunu da duyurmuş oldu.

Goll açıklaması içerisinde; ”Yollarımızı ayırmış değiliz. Beşiktaş Spor Kulübüyle sözleşmemiz halen sürüyor ama taraflar arasında problemler var.” şekline bir açıklamada bulundu ve şu ifadelere yer verdi; ”Beşiktaş Spor Kulübü yöneticilerinin Loris Karius’u öcü gibi göstermiş olmasını da kınamaktayım. Aslında kulüp öyleymiş gibi göstermeye çalışıyor olsa bile, gecikmiş olan ödemelerin koronavirüs kriziyle de hiçbir ilgisi bulunmuyor.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.