Masa Tenisi meraklısı olanlar Kadıköy’de buluşacak

0 19

Uluslararası Masa Tenisi Federasyonu aracılığıyla ilan edilmiş olan ‘Dünya Herkes İçin Masa Tenisi Günü’, Kadıköy Söğütlüçeşme Özgürlük Parkı içerisinde, 6 Nisan Salı gününde gerçekleştirilecek çok görkemli bir turnuva ile beraber kutlanmış olacak.

Kadıköy Özgürlük Parkı ‘Dünya Herkes İçin Masa Tenisi Günü’nün kutlamaları dahilinde Kadıköy Belediyesi Gençlik ile Spor Hizmetleri Müdürlüğü aracılığıyla düzenlenmiş olan masa tenisi turnuvalarına ev sahipliği yapmış olacak. 6 Nisan Salı gününde saatler 10:00 ila 16:00’nın arasında arasında gerçekleşeceği açıklanan turnuva esnasında rakiplerin heyecanlı çekişmeleri çok daha görkemli ve de eğlenceli görüntülere sahne olmuş bulunacak. Türkiye Masa Tenisi Federasyonu işbirlikleriyle düzenlenmiş olan söz konusu turnuvaya masa tenisine gönül veren antrenörlerin bir araya gelip kurmuş oldukları Table Tennis Organizations (TTO) ise ödüllerin yanı sıra raketleri temin edip destekte bulunmuş durumda.

Turnuvaya katılmak amacıyla da Kadıköy Belediyesi’nin internet sayfası üzerinde yer almakta bulunan başvuru formunu doldurmak tamamen yeterli olacaktır. 3 Nisan tarihine dek başvuruların alınacak olduğu bu turnuva 200 kişiden oluşan kontenjanla sınırlı olarak, 12 yaş üstünde yeralan tüm bireylere açık bir şekilde gerçekleşmiş olacak. Kadıköy Belediyesi’nin başlatmış olduğu Daha Çok Spor Daha Çok Kadıköy adlı sloganla ilçede devam ettirdiği tüm spor etkinlikleri Sağlık Bakanlığı aracılığıyla yayınlanmakta olan Covid-19 Salgın Yönetimi ile Çalışma esaslarına uygun bir şekilde gerçekleştirilmekte. Bu söz konusu esaslara uygun bir şekilde düzenlenecek turnuvaya katılım esnasında da HES Kodu’nu gösterme mecburiyeti mevcut.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.