Mario Lemina sosyal medya hesabından sitemde bulundu

0 9

Galatasaray Spor Kulübü ile kiralık sözleşmesi sona ermiş bulunan Mario Lemina, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu bir paylaşım ile kendisini eleştiren herkese cevap vermiş oldu. Gabon asıllı yıldız yapmış olduğu açıklama içerisinde, sürekli olarak fedakarlık yapan bir futbolcu olduğunu ifade etmekteyken, eleştiri yapan herkese de, ”Pişman olacaksınız” ifadelerine yer verdi.

Mario Lemina, sosyal medya hesabı üzerinden kendisini eleştirmekte olanlara çok sert bir şekilde yanıt vermiş oldu.

Galatasaray Spor kulübü ile kiralık sözleşmesi sona ermiş bulunan Lemina, ”Çok iyi bir futbolcu ancak devamlı olarak sakatlanmakta. Benimle ilgili bunu söylüyorlar. Önümüzdeki sene görmüş olacağız. Beni tekrar takip etmeyin. Size söz veriyorum buna çok pişman olacaksınız. Ben sürekli olarak fedakarlıklar yapan bir insanım. Bunlarla ilgili hiç bir şekilde endişelenmeyin. Ötekilerine de sevgiler.” ifadelerine yer verdi.

Gabon asıllı futbolcu, ”Futbol oynama konusunda bir isteğim varsa, bu benim bir tercihimdir. Ev alma konusunda isteğim varsa, bu benim bir tercihimdir. Şarkı söyleme konusunda isteğim varsa, bu benim bir tercihimdir. Öyle ise… Ben sizin yaşamınızla ilgili konuşmam.” ifadelerine yer vererek sözlerini noktalamış oldu.

26 yaşında bulunan Lemina, geçmiş olduğumuz sezon Galatasaray Spor Kulübü formasıyla 28 tane maça çıkarak bir tane gol atmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.