Malatyaspor’da vaka sayıları hızla artış gösteriyor

0 11

Süper Lig’deki 33. hafta içerisinde Fenerbahçe Spor Kulübü’nü konuk olarak ağırlayacak Yeni Malatyaspor Kulübü içerisinde Covid-19 depremi yaşanmakta. Daha öncesinde dört tane futbolcusunun koronavirüse yakalanmış olduğu açıklamasında bulunan Malatyaspor Kulübü’nde pozitif vakaların arasına 4 kişi daha ilave edildi. Kulüpten yapılmış olan açıklama içerisinde, ‘Gerçekleştirilen testler sonrasında iki tane futbolcu ile beraber iki tane personelde pozitif vakaya rastlanılmış olduğu’ bilgisine yer verildi.

Süper Lig’deki 33. hafta içerisinde Fenerbahçe Spor Kulübü’yle karşılaşacağı açıklanan Yeni Malatyaspor Kulübü’nde koronavirüs ile alakalı vakalar da artmakta. Daha öncesinde dört tane futbolcusunun testi pozitif çıkmış olan Malatyaspor Kulübü içerisinde dört kişinin daha koronavirüse yakalanmış olduğu açıklanmış durumda.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nü konuk olarak ağırlayacak Malatyaspor Kulübünden yapılmış olan özel bir açıklamada tüm futbolcular ile birlikte teknik heyet ve de tesis personellerine dün Nurettin Soykan Tesisleri içerisinde Covid-19 testi yapıldığını ve yapılmış olan testlerin ardından iki tane futbolcunun yanı sıra iki tane personelde pozitif vakaya rastlanılmış olduğunu ifade etti. İlgili protokol gereğinde izlenimleri süren toplamda yer alan vaka sayısının da sekiz olduğu bilgisi aktarıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.