Liverpool ile alakalı bir açıklamada bulundu

0 6

Manchester City kulübünün Türk asıllı bir şekildeki Alman futbolcularından İlkay Gündoğan’dan gündeme yönelik çok önemli açıklamalar geldi. İlkay yapmış olduğu açıklamada, Premier Lig üzerinde şampiyonluğun Liverpool kulübüne verilmesinin kendisini hiç bir şekilde rahatsız etmeyecek olduğunu ifade etti.

Manchester City kulübünün Türk asllı Alman futbolcularından biri olan İlkay Gündoğan, corona virüsünden dolayı askıya alınmış olan Premier Lig üzerinde şampiyonluğun Liverpool’a verilecek olmasının kendisini hiç bir şekilde rahatsız etmeyeceğini ifade etti.

ZDF kanalına özel bir konuşma gerçekleştiren İlkay Gündoğan, ligin bitirilemeyerek sezonun şu andaki hali ile tescil edilme ihtimaliyle alakalı şampiyonluğun Liverpool kulübüne verilebilecek olduğunu ifade etti. İlkay söz konusu bu açıklaması içerisinde, ”Bu zamana kadar bu gündeme hiç bir şekilde gelmedi ama tabii ki de Liverpool kulübünün şampiyon ilan edilmesi hiç bir şekilde problem olmaz. Birazda olsa sportmen olmak gereklidir” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Havaların fazlasıyla güzel bir durumda bulunmasına karşın karantina nedeniyle evinden çıkamamış olduğunu ifade eden Gündoğan sonrasında ise; ”Sokağa çıkarak 15 dakika dahi yürümekten çok fazla korkmaktayız. Corona virüsü çok fazla ciddiye almak gerekli. Fazla basit bir mücadelenin içerisinde de değiliz.” şeklinde konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.