Lionel Messi’den takım arkadaşları için büyük bir jest

0 8

Arjantin asıllı yıldız futbolculardan bir olan Lionel Messi, 12 milyon sterlin tutarında yani ortalama 120 milyon Türk Lirası tutarına sahip olan özel jetini Avrupa içerisinde futbol oynamakta bulunan milli takım arkadaşlarına özel olarak tahsis etmiş durumda.

Arjantin Milli Takımı, 2022 Dünya Kupası Elemeleriyle ilgili olarak 8 Ekim ile birlikte 13 Ekim tarihi içerisinde sırasıyla Bolivya ile birlikte Ekvator’la karşılaşmış olacak. Lionel Messi koronavirüsle alakalı salgının yaşanmakta olduğu bu dönem içerisinde milli takımda yer alan takım arkadaşlarının güvenli bir biçimde seyahat gerçekleştirebilmeleri amacıyla kendisine ait 12 milyon sterlin tutarında yani ortalama 120 milyon Türk Lirası değerine sahip lüks jetini tahsis etme konusunda karar vermiş oldu.

Messi’ye söz konusu jet içerisinde Juan Foyth’in yanı sıra Paulo Dybala ile birlikte Lucas Ocampos, Marcos Acuna ve de Nicolas Otamendi gibi dünya çapında ünlü futbolcuların eşlik edecek olduğu düşünülmekte.

Arjantin asıllı ünlü yıldızın jeti içerisinde de adeta yok yok. İki tane banyonun yer aldığı söz konusu jette bir mutfak, sekiz tane yatak odası ve on altı tane deri kaplama koltuk yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.