Lionel Messi’den ayrılık kararı

0 11

Lionel Messi oynamaya devam ettiği kulübü Barcelona’da hiç bir şekilde mutlu değil. 33 yaşında bulunan Arjantin asıllı süper yıldızın 2021 senesinde sona erecek kontratının hemen sonrasında kulüpten ayrılma konusunda hazır olduğu da ifade edildi.

Barcelona’nın Arjantin asıllı yıldızlarından Lionel Messi’nin gelecek sezon bittiği zaman sözleşmesi sona erdiğinde kulüpten ayrılma konusunda hazırlıklar yaptığı ileri sürülmüş durumda. Cadena SER tarafından yapılmış olan bir habere bakılırsa 33 yaşında bulunan yıldızla yönetimin arasında son haftalarda devam eden iki senelik yeni sözleşmeyle alakalı ilerleme sağlanabilmiş değil.

Radyo kanalı üzerinde yapılmaya devam eden ve El Larguero adına sahip spor programı içerisinde sunuculuk yapmakta bulunan muhabir Manu Carreno, Arjantin asıllı yıldızın 2021 senesinin yaz döneminde takımdan ayrılma konusunda karar vermiş olduğunu iddia etti. Söz konusu bu haber içerisinde Messi’nin kulüpte yaşanmakta olan sorunlardan sorumlu tutulmasından dolayı çok fazla rahatsız olmaya başladığı ve ayrılık konusundaki talebini de yönetime bildirmiş olduğu açıkça ifade edildi. Barcelona kulüp yönetiminin de Messi’yi kesin bir şekilde takımda tutma konusunda isteği bulunduğu da ortaya çıkmış olan haberlerin arasında bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.