Lille mağlup oldu

0 15

Milli futbolculardan olan Zeki Çelik ile birlikte Yusuf Yazıcı ve de Burak Yılmaz’ın formasını giymekte olduğu Lille Kulübü, hazırlık maçı esnasında AZ Alkmaar kulübüyle karşı karşıya gelmiş oldu. Burak Yılmaz’ın ilk 45 dakika içerisinde, Yusuf Yazıcı’nın da son 25 dakika içerisinde görev yapmış olduğu söz konusu bu hazırlık maçını AZ Alkmaar Kulübü 2 – 1’lik skorla kazanmış oldu.

Yeni sezonla alakalı hazırlıklarını aralıksız olarak devam ettiren Fransa Ligue 1 ekiplerinden Lille Kulübü, hazırlık maçı esnasında karşılaşmış olduğu Hollanda temsilcilerinden AZ Alkmaar kulübüne 2 – 1’lik skorla mağlup olmuş durumda

Elli sekizinci dakika içerisinde Pied’le öne geçmiş bulunan Lille kulübü, 73. dakika içerisinde de Sugawara ve 84. dakik içerisinde Ouwejan’ın atmış olduğu gollere hiç bir şekilde engel olmayı başaramadı.

Beşiktaş Spor Kulübünden ayrılarak Lille kulübüne transfer olmuş bulunan milli futbolculardan Burak Yılmaz, AZ Alkmaar Kulübüne karşı ilk yarı içerisinde görev aldı. Yusuf Yazıcı da söz konusu bu maçta 65. dakika içerisinde oyuna dahil edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.