Korkutan açıklamada bulundu

0 15

Corona virüsüyle alakalı salgına futbol dünyası üzerinden de pek çok ünlü isim yakalanmış durumdayken, Premier Lig ekiplerinden Manchester City’nin yıldız isimlerinden Kevin de Bruyne de korkutmuş olan bir açıklama yapmış oldu. Belçika asıllı futbolcu, ailece koronavirüse yakalanmış olduklarından şüphelendiklerini ifade etti.

İngiltere Premier Lig ekipleri arasında yer alan Manchester City içerisinde forma giymekte olan Kevin De Bruyne, ailece corona virüse yakalanmış durumda bulunabileceklerini ifade etti. Sky Sports’a özel bir konuşma gerçekleştiren Belçika asıllı oyuncu; ”Karantinanın ilk iki haftalık zamanda ailece hastalandık. İniş çıkışlar yaşamış olduk ancak şu anda herkes çok daha iyi. İlk olarak ufak çocuğumuz hastalanmış oldu, sonrasında da büyük oğlum ile birlikte eşim de hastalanmış oldu. Ancak corona virüsü mü yoksa farklı bir durumsa hiç bir şekilde emin değiliz” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Test yaptırmamış olduklarını ifade eden De Bruyne açıklamasında; ”Çok şükür ki bu söz konusu hastalığı atlatmış olduk ve son iki haftadan beri de iyi durumdayız. Rutinimiz mevcut, her şey çok harika gidiyor.” şeklindeki ifadelerine yer verdi.
De Bruyne, bu söz konusu süreç içerisinde sık bir şekilde yüzmekte olduğunu, koşmakta olduğunu ve antrenmanları sürdürdüğünü de sözlerine ilave etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.