Kısa zaman içinde para kazandırmış olacak

0 6

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün sezon başlarken bedelsiz bir şekilde kadroya katmış olduğu Mert Hakan Yandaş’a İtalyan ekiplerinden biri olan Torino Kulübü’nün de bir ilgisi var. Pazar gününde Kasımpaşa Kulübü’yle karşılaşmış olacak Fenerbahçe Spor Kulübü’nün mücadelesini İtalyan asıllı gözlemciler de takip ediyor olacak. Mert Hakan’ı kısa bir zamandan beri takip etmeye devam eden Torino Kulübü’nün gözlemcileri, detaylı durumda bulunan raporunu transfer komitesine iletmiş olacak ve sonrasında da transfer kararı verilmiş olacak.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nde ligin ikinci yarılık kısmında yükselişe geçmiş olan Mert Hakan Yandaş’a İtalya içerisinden Torino Kulübü radarına almış oldu. Sezon başlarken bedelsiz bir şekilde Sivas ilinden gelmiş olan Milli orta saha göstermiş olduğu performansından dolayı da dikkat çekmiş oldu. A Spor yorumcularından biri olan Ozan Zeybek’in iddialarına bakılırsa İtalyan ekiplerinden biri olan Torino, Mert Hakan Yandaş’ı bir müddettir takip etmekte ve Kasımpaşa Kulübü ile gerçekleşecek maçta gözlem altında bulunacak. Torino Kulübü’nün gözlemcileri, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Kasımpaşa Kulübü’yle oynayacak olduğu izlemeye gelmiş bulunacak.

Fenerbahçe Spor Kulübü’ne bedelsiz bir şekilde katılmış olan Mert Hakan Yandaş ile ilgili olarak satılmasının yönünde şimdilik herhangi bir karar bulunmuyor. Fakat gelecek olan teklife bakılırsa Mert’in akıbeti de kesinleşecek. Sezon başlarken Ozan Tufan’un yanı sıra Sosa ile birlikte Gustavo ve İrfan gibi oyuncuların ayrılmış olması ihtimali de Mert’in geleceği konusunda etkili durumda bulunacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.