Kendi kaderini kendisi belirlemiş olacak

0 15

Süper Toto Süper Lig’de lider konumda bulunan Galatasaray Spor Kulübünde sözleşmesi sezon sona erdiğinde biteceği bilinen Younnes Belhanda’nın geleceğini de maçlardaki performansı belirlemiş olacak. Fas asıllı olan futbolcu geriye kalmış olan 15 hafta içerisinde takıma katkı vermeyi başaramaz ise yeni sözleşme hiç bir şekilde teklif edilmemiş olacak.

Yeni bir sözleşme imzalama konusunda isteği bulunan lakin indirim isteğine de onay vermemiş olan Belhanda’nın Galatasaray Spor Kulübü içerisindeki geleceğini de performansı belirlemiş olacak. Hürriyet gazetesinin yapmış olduğu habere bakılırsa; Yeni kontrat imzalama konusunda isteği bulunan fakat talep edilmiş olan indirime de onay vermemiş bulunan Fas asıllı futbolcunun bundan böyle eli zayıflamış oldu. Ara transfer dönemi içerisindeki takviyeler de bir açıdan takımın ”Belhanda’ya mahkum” durumda bulunan oyun planını tamamen ortadan kaldırmış oldu.

Fatih Terim’in çok daha iyi bir alternatifi bulunmadığından dolayı problem de yaşasa oynatmak mecburiyetinde kalmış olduğu Belhanda, 2 haftadan beri de kesik yemiş oldu. Fernandes’in transfer edilmesi, Arda’nın orta saha içerisinde görev almış olması, Etebo’nun yükselmekte olan performansı derken Belhanda formasını yitirmiş oldu. Fatih Terim, hem Kasımpaşa Spor Kulübü hem ise Alanya Kulübü ile yapılan maçlarda yıldız futbolcuya ilk 11 içerisinde hiç bir şekilde görev vermemiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.