Kararını açıklamış durumda

0 18

Sarri’yle görüşmelerde bulunan İtalyan gazetecilerden Ciro Verenato, deneyimli durumda bulunan teknik adamın yurt dışından gelmiş olan teklifleri kabul etmediğini ve İtalya’da kalacak olduğunu duyurmuş durumda. Öte yandan Sarri’ye Fenerbahçe Spor Kulübü’nden bir teklif gelmemiş olduğunu, bu şekilde bir temasın gerçekleşmemiş olduğunu da ilave etti. Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde şu dönemlerde Emre Belözoğlu’nun teknik adamlık konusunda gösterecek olduğu performansa odaklanılmış durumda.

Napolili gazetecilerden biri olan Ciro Venerato, Radio Kiss Kiss Napoliye yapmış olduğu özel bir açıklama esnasında, ‘Sarri’yle görüşmek için çalıştım. Benim öğrenmiş olduğuma bakılırsa Sarri’ye bu şekilde bir teklif hiçbir zaman gitmemiş. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün teklif yapmış olduğundan Sarri’nin hiç haberi yok’ şeklindeki ifadelerine yer verdi.

İtalyan gazetecilerden biri olan Alfredo Pedulla da eski kulübü Juventus Kulübü’nden 2022 senesine kadar maaş almayı sürdüreceği açıklanan Maurizio Sarri’nin, çok önemli bir gelecek değerlendirmesi yapmakta olduğunu ifade etti. Sarri, şu zamana dek yurt dışından gelmiş olan bütün teklifleri reddetmiş durumda ve İtalya’nın içinde kalma hususunda kararını da vermiş oldu.

İtalya’nın dışından yalnızca Chelsea’yi çalıştırmakta olan ve orda talep ettiği başarıyı yakalayamamış olan Sarri’nin, onu talep eden takımlar arasından en fazla Roma’ya yakın durumda bulunduğu da ifade edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.