Kaan Ayhan o haberleri doğrulamış durumda

0 1

Adı Galatasaray Spor Kulübü’yle de anılmış olan milli futbolculardan Kaan Ayhan, İtalya Serie A ekilerinden biri olan Sassuolo kulübüyle anlaşmış olduğu konusunda açıklamada bulundu. Yıldızlaşmış olan stoper, yapmış olduğu açıklama içerisinde, ”Serbest kalmayla alakalı maddemi kullanmak istedim ve şu an da ise İtalya içerisinde yeni kulübümde beraberim” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Takımı Fortuna Düsseldorf kulübünün Bundesliga içerisinde küme düşmesinin hemen sonrasında transferin gözdelerinden biri haline gelmiş olan ve adı son dönemlerde Galatasaray Spor Kulübü’yle de anılmaya başlanan Kaan Ayhan, yeni durağını resmi bir şekilde açıklamış oldu.

Sassuolo kulübüyle anlaşma yaptığını resmi bir şekilde doğrulamış olan 25 yaşında bulunan savunma oyuncusu, Alman Bild gazetesine vermiş olduğu bir demeç içerisinde de şu ifadeleri kullandı;

”Serbest kalmayla alakalı maddemi kullanmak istedim ve şu an da ise İtalya’da yeni kulübümde beraberim. Gelecek birkaç gün içerisinde daha çok bilgi açıklanmış olacak. Mükemmel dört sene için de Fortuna’ya teşekkür etmekteyim”.

Sassuolo kulübünün, Kaan Ayhan’ın 2.5 milyon Euro tutarındaki serbest kalma bedelini ödeyip transferi noktalamış olduğu da ifade edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.