Juventus bu iddia ile karıştı

0 8

İtalyan devlerinden biri olan Juventus kulübünü karıştıran çok önemli bir iddia ortaya atılmış durumda. Juventus kulübünün ilk corona virüsü teşhisi koyulmuş olan Rugani’nin kız arkadaşlarından Michela Persico, yıldız durumda bulunan futbolcunun 9 Mart tarihinde gerçekleşen Inter karşılaması esnasında zorla oynatılmış olduğunu ileri sürdü. Persico, Juventus kulübünün bu pozitif test vaziyetinden haberdar bir durumda bulunduğuna da vurgu yaptı.

Avrupa ile birlikte İtalya içerisinde çok yoğun bir şeklinde süren corona virüs hususunda flaş bir açıklama gelmiş oldu. Futbol dünyası üzerinde bu söz konusu hastalığa yakalanmış olan ilk isimlerden Juventus kulübünün stoperlerinden Daniele Rugani’yle ilgili çok önemli bir iddia yazılmış oldu.

Corriere Dello Sport’ üzerinde yer almış olan haber üzerinde Rugani’nin kız arkadaşı Michela Persico, Juventus spor kulübünü suçlamış durumda.

Rugani’nin testiyle alakalı kontrollerin 9 Mart tarihi içerisinde yapılmış olduğu ve pozitif çıkmış olduğu fakat Juventus – Inter maçı esnasında zorla sahaya çıkartıldığı da Persico aracılığıyla ileri sürüldü. Persico ayrıca, Juve’nin bu söz konusu pozitif test vaziyetinden haberdar bulunduğuna vurgu yapıldı. İtalya içerisinde adeta bir şok etkisi yaratmış olan söz konusu bu iddialardan sonra gözler de Juventus kulübüne çevrilmiş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.