İtalya’dan kaçmadığını açıkladı

0 9

Beşiktaş Spor Kulübü’nün Gana asıllı futbolcularından Kevin-Prince Boateng’in eşi olarak tanınan Melissa Satta, İtalya’dan corona virüsü sebebi ile kaçmış olduğu yönünde ortaya çıkmaya başlayan haberleri kesin bir dille yalanladı.

Yıldız durumda bulunan futbolcunun eşi, İstanbul iline sadece 1 haftalığına gelmiş olduğunu fakat corona virüsüyle alakalı salgından sonra uçuşların iptal edilmesiyle İtalya’ya geri dönememiş olduğunu ifade etti. Melissa Satta söz konusu bu olayla alakalı şu ifadelere yer verdi;

”Bavulumu toplayarak sadece bir haftalık süreçle kalmak amacıyla oğlumu da yanıma alıp eşimin yanına geldim. Eşim İstanbul ili içerisinde çalışmakta. yedi gün sonrasında İtalya’ya geri dönme konusunda bir planım bulunuyordu fakat maalesef ki durumlar ağırlaşmaya başladı ve bütün uçaklar da iptal edildi. Bana ise, İtalya’dan toplanarak Türkiye’ye kaçmak çok basit gibi mesajlar gelmekte. Ben ise hiç bir şekilde İtalya’dan kaçmadım. Benim bütün yaşamım Milan’da, burda kalmak hiç bir şekilde basit değil. Durumu da oğluma izah ettim. En azından ufak olsa bile neler olabilmiş olduğunu anlamakta. Galatasaray Spor Kulübü’nün Teknik Direktörü görevinde bulunan Fatih Terim’in koronavirüsle alakalı testi pozitif çıktıktan hemen sonrasında eşim de teste giriş yaptı.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.