İstikrarı yeniden yakalamayı istediklerini açıkladı

0 12

Süper Lig ile alakalı 21. haftanın erteleme karşılaşması esnasında Çaykur Rizespor Kulübünü 2 – 0’lık skorla mağlup etmiş bulunan Göztepe’de teknik direktör görevinde bulunan İlhan Palut açıklamasında; ”Çalışmaya hiç bir şekilde ara vermeden devam edip, kaybetmiş olduğumuz istikrarı da yeniden yakalamayı istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Süper Lig’de yer alan 21. haftanın erteleme maçı esnasında ağırlamış olduğu Çaykur Rizespor kulübünü 2 – 0’lık skorla mağlup etmeyi başaran Göztepe Kulübünün teknik direktörü görevinde bulunan İlhan Palut, tekrardan çıkışa geçmeyi talep ettiklerini ifade etti.

Palut, söz konusu kulübün internet sitesi üzerinde yer almış olan açıklaması esnasında, ligde yer alan tüm takımlar için konsantrasyonu çok zor bir haftada bulunduklarını ifade etti. Bütün dünyayı etkisinin altına almış olan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile alakalı salgından ötürü oyuncuları maça hazırlayabilmenin basit olmadığını ifade eden Palut, şöyle konuştu;

”İşin futbol kısmına bakmış olduğumuzda, son haftalar içerisinde çok kötü bir gidişatımız bulunuyordu ve bundan böyle buna dur dememiz gerekliydi. Futbolcuların ilk dakika itibariyle bitiş düdüğüne kadar sahaya çok büyük bir karakter koydular ve çok iyi bir performans sergilemiş oldular. Söz ettiğim bu kötü sürecin hemen sonrasında bugün fazlasıyla ihtiyacımız bulunan bir üç puan almış olduk. Çalışmayı sürdürerek, kaybetmiş olduğumuz istikrarı yeniden yakalamayı da istemekteyiz.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.