İsteği Galatasaray’ı şok etti

0 7

Galatasaray Spor Kulübü içerisinde gelecek sezon planlamalarına hiç bir şekilde dahil edilmemiş olan ve bu konuyla alakalı bir görüşme gerçekleştirilmiş olan Younes Belhanda’dan Galatasaray Spor Kulübü’nün yönetimini adeta şok etmiş olan bir talep gelmiş durumda.

Pandemiden hemen sonra Süper Lig içerisinde adeta kabusu yaşamış bulunan şampiyonluk konusundaki yarışına havlu attığı görülen Galatasaray Spor Kulübüne gelecek sezonla alakalı planlamalar da hız kesmeden devam ediyor. Bir taraftan transferle ilgili olarak yerli transferini yürütmeye devam eden Galatasaray Spor Kulübü’nde, bir taraftan ise takımdan ayrılacak isimlerin üstünde çok yoğun bir mesai harcanmakta.

İnişli çıkışlı olarak devam eden performansından dolayı bileti kesilmiş bulunan Younes Belhanda’yla Galatasaray Spor Kulübü’nün yönetimi arasında çok özel bir toplantı gerçekleştirilmiş durumdayken, Fas asıllı futbolcudan yönetimi adeta şoke eden bir talep gelmiş durumda.

Belhanda’ya yakın olmasıyla bilinirliği bulunan Fransız gazetecilerden Manu Lonjon’un aktarmış olduğu bilgilere bakılırsa yetenekli durumdaki orta saha; ”Gelecek sene içerisinde takımda kalayım veyahut benim bonservisimi verin” ifadeleriyle bir talepte bulunmuş oldu.

Suudi Arabistan da yer alan ekiplerin talip olduğu iddiaları bulunan Younes Belhanda’nın Galatasaray Spor Kulübüyle bir sene daha sözleşmesi yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.