İrfan Buz görevinden ayrılmış durumda

0 8

Süper Lig ekipleri arasında yer alan Kasımpaşa Kulübü içerisinde 13 Kasım tarihinde göreve başlamış olan teknik direktör görevinde bulunan İrfan Buz, kulübün içinde sağlıklı bir ortam bulunmamış olduğunu gerekçe gösterip görevinden istifa etmiş oldu.

Süper Lig ekipleri arasında yer alan Kasımpaşa kulübü içerisinde kısa bir müddet önce göreve gelmiş olan İrfan Buz istifa etmiş olduğu açıklamasında bulundu. 13 Kasım tarihi içerisinde göreve başlamış olan İrfan Buz, Kasımpaşa kulübüyle 1 tane Süper Lig, 1 tane de Türkiye Kupası maçına çıkmasının ardından görevi bırakmış oldu.

İrfan Buz, istifa ile alakalı açıklaması içerisinde şu ifadelere yer vermiş oldu; ‘Büyük bir durumdaki hedeflerimizin örtüştüğünü düşünmekte olduğumuz Kasımpaşa SK’yle çıkmış olduğumuz yola, yaşanmış olan gelişmelerin ardından kulüp içinde sağlıklı bir ortam bulunmayacak olduğunu değerlendirip ekibimle beraber devam etmeme kararı almış durumdayız. Kasımpaşa SK’ndeki teknik direktörlüğünden istifa etmekteyim. Futbolcu kardeşlerim ile birlikte bütün kulüp personeline yürekten başarılar diliyorum.’

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.